Apie mus

Sveiki visi, apsilankę mūsų tinklapyje :4u: ,

Esu Daiva, realiame gyvenime dirbu gydytoja, tačiau turiu tą nepaprastą privilegiją savo gyvenimą dalintis su nuostabiais gyvūnais-šunimis. O viskas, kas yra ar buvo, prasidėjo nuo vienos gražios svajonės…

Visą vaikystę augau su šunimis. Pirktais, dovanotais ar tiesiog mano pačios paimtais iš prieglaudų (ačiū mano tėvams, kad buvo su manimi kantrūs). Vienok, daug metų svajojau apie šokoladinį labradorą, tyrinėjau žymiausių veislynų šunis,Fuga jų eksterjerą, genealogiją, palikuonis. Pirmasis postūmis veislinio šuns link įvyko 2006 metais. Tuomet radau perspektyvią vadą, kurios mama buvo palikuonė žymiojo skandinavų linijos patino Bubbling Picasso, tėtis – visiems gerai žinomas šokoladinis patinas Lab Treasure’s Indeed . Išsirinkau viena iš labiausiai patikusių vados kalyčių ir pavadinau ją Fuga Versace, kuri išaugo į nuostabus charakterio, temparamento, puikaus eksterjero šokoladukę. „Fuga“ reiškia muzikinį kūrinį – šis vardas puikiai atspindi ją pačią – žaisminga, pilna ekspresijos,- tiesiog „viskas viename“. Nuo mažumės su Fuga lankėmės parodose, kuriose jai sekėsi taip pat puikiai – ringe ji tiesiog pražysdavo – mėgaudavosi aplodismentais ir visuomet gaudavo prizines vietas. Fuga turėjo be galo gera intuiciją – ji tiesiog jausdavo, kada jos laukia šou – to nuslėpti tiesiog neįmanoma. Parodos tapo mūsų šeimos hobi.

Besilankant parodose ir besidomint kitomis veislėmis, už akių užkliuvo kurtsharai – be galo didingi ir aristokratiški šunys. Pradėjau domėtis kurtsharų veisle, charakteriu, žiūrinėjau  veislynus. Taip mūsų namuose atsirado Derbi Turkio Oazė. Mažylė buvo be galo judri, – visi mūsų namai buvo jos pilni. Kur tik pasisukdavom- tuoj pat prisistatydavo ir ji – todėl vardą davėme Era,- galinga, didinga – kaip visa epocha.

Domintis paukštšuniais, netikėtai atradau Trumpaplaukius vengrų vižlus. Nerealaus grožio šunys, kurių maniau Lietuvoje nesant. Mano gyvenimas vieni sutapimai… Tiesiog neįtikėtina, bet vienos tarptautinės parodos metu išvydau pasakiško grožio mažylius,- priėjusi arčiau tiesiog apstulbau – tai buvo tie patys Trumpaplaukiai vengrų vižlai – fantastiški ugninės spalvos šunyčiai :) .  Pradėjau domėtis Trumpaplaukių vengrų vižlų veislynais jų gimtinėje – Vengrijoje. Iširinkau vieną iš labiausiai patikusių vižlų veislynų – „Sugár“, kurio šunys yra ne tik fantastiško eksterjero, charakterio, temperamento bet ir turi puikią  genealogiją. Taip mūsų namuose atsirado vengriukė iš Vengrijos : Sugár Tangó

Taigi, visos mūsų mažylės augo kartu. Tikras nepakartojamas Trio :) . Taip kilo mintis apie veislyną… veislyną „Trio Magija“… Trijų veislių, trijų sesučių  magija… magija, nuo kurios ir viskas prasidėjo…

„Trio magijos“ veislynas šiai dienai yra vienas iš lyderių, importuojant naujas Trumpaplaukių vengrų vižlų linijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje.
Veislynas, kuris niekada nestovėjo vietoje, kuriam visada rūpėjo mylimos veislės genofondo įvairovė.
Veislynas, kurio šuniukai neša ne tik pasaulinio lygio čempionų, bet ir legendinių darbinių vengrų vižlų kilmę.
Veislynas, kurio linijų vižliukai puikių rezultatų pasiekę ne tik grožio parodose, bet ir agility, medžioklėje ar kaniterapijoje.
Veislynas, kurio vižlai džiugina ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos, Vokietijos, Norvegijos, Anglijos , Estijos, Latvijos, Rusijos, Čekijos, Baltarusijos ir kitų šalių šeimas.
Veislynas, kuriame orią senatvę savo namuose sutinka beveik 10 -ties metų vienas pirmųjų Trumpaplaukių vengrų vižlų Lietuvoje.

„Trio Magijos“ veislyno šuniukai yra auginami ir prižiūrimi mylinčiuose namuose Lietuvoje. Visi mažyliai  yra sveiki ir gražūs, turi tėvų čempionų kilmę, yra gerai socializuoti, veislei būdingo temperamento. Šuniukai išvyksta į šeimas  turėdami jų kilmę patvirtinančius dokumentus, pasą, visi jų yra mikročipuoti, profilaktiškai nukirmėlinti bei paskiepyti. Mūsų veislyno labradoriukai ir vižliukai gali būti tinkami parodoms, veisimui ar medžioklei, taip pat jie gali būti tiesiog Jūsų šeimos draugai.

Baigdama  labai norėčiau padėkoti savo vyrui Erikui, kuris pritarė mano svajonei bei visuomet buvo  šalia, kai man to reikėjo. Dėkui jam už visas kartu išgyventas beprotiškas ir neretai pavojingas keliones, už visus ieškojimus to paties nuostabiausio derinio, duodančio aukštos kokybės šuniukus.  Nuoširdus ačiū visiems, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie mūsų ir mūsų šuniukų savininkų svajonių išsipildymo :) .

Ir pačiai pabaigai labai norėčiau pridėti kažkieno pasakytus žodžius… „Kada žmogus įsigyja šunį – su šunimi jis įsigyja ir raudoną rudeninį mišką, rytinį ūkanotą kiemą, šalčiu nuspalvintą mėnulį virš stogų, pievą su pienių pūkų kamuoliukais… žmogus įsigyja šunį – ir pasaulis tampa didesnis. Todėl, kad žmogus prisega šuniui pavadėlį, išeina iš dėžutės… ir pasaulis atsiveria sutikdamas juos… “

Labradoro retriverių ir trumpaplaukių vengrų vižlų  veislynas “ Trio magija“ registruotas Tarptautinėje Kinologų Federacijoje (FCI) ir Lietuvos Kinologų Draugijoje (LKD).

Prisijunkite prie mūsų!

Svetainės statistika

© Trio Magija

Svetainėje esančią tekstinę, grafinę, vaizdo informaciją kopijuoti, publikuoti, kitaip platinti be raštiško svetainės administratoriaus sutikimo griežtai draudžiama!